Dünden Bugüne

İŞ GEÇMİŞİM

2020

Progammer

Eğitim

Bilgisayara olan ilgim beni bu alana itti ,yazılımcı olma yolunda ilk adımı attım, Amacım mobil programlama sektöründe ileri seviyelere gelmek. Uİ/UX (arayüz tasarımı) tecrübelerimi de kullanarak mobil uygulamalar yazmak.

2019

Video Producer

Kurumsal

Tasarım bilgilerimi tecrübelerimi de birleştirerek daha çok profesyonel video işlerine yönelim sağlamaya başladım, bunlar kurumsal şirketler,youtube kanalları,belediyeler olmak üzere değişiklik gösterdi.

2018

Graphic Designer

Kurumsal

Sosyal çevrem ve r10.net’ten aldığım teklifler sayesinde kişisel,eğitim kurumları ve şirketler olmak üzere birçok kuruma profesyonel logolar hazırladım.

2018

Video Producer

Kurumsal

Sosyal çevrem ve r10.net’ten aldığım teklifler sayesinde kişisel,eğitim kurumları ve şirketler olmak üzere birçok kuruma profesyonel videolar hazırladım.

2017 – 2018

Uİ/UX Designer

Orta Seviye

Tasarım sektöründeki tecrübelerimi ve bilgimi kullanarak arayüz tasarımları yapmaya başladım. Bir kaç mobil uygulama tasarmı yaptım. Bunlar şuanda android bir çok telefon da yüklü ve güncel olarak kullanılmakta.

2016 – 2017

Video Producer

Orta Seviye

Tasarım yaparken bir yandan da kendimi video düzenleme işlerinde geliştirmeye devam ettim, her öğrendiğimin üstüne kendi hayal gücümü de katarak kendimi daha ileri seviyelere taşıdım.

2015

Video Producer

İlk Adım

Tasarım yapmaya devam ederken bir yandan da animasyonlara olan ilgim artmaya başladı ve bunun üzerine video düzenlemeyi öğrenmek için ilk adımı attım.

2014

Graphic Designer

Gelişmiş Seviye

Artık kendimi gelişmiş bir seviye de hissediyordum çevrem veya başka kişilere çalışmalar yaparak kendimi daha ileri seviyelere taşımaya devam ettim.

2012

Graphic Designer

Orta Seviye

Tasarım sektörün de gelişmeye devam ettikçe kendime bir facebook sayfası açarak daha ileri seviyelere geçmek için bir adım attım ve sayfamın adını  “Fatih Gumus Design” olarak belirledim.

2011

Graphic Designer

İlk Adım

Tasarım’a olan merakım 2011 yılında kendi kendime yaptığım amatör çalışmalarım ile başladı.

Linkedin Hesabım

TASARIM BECERİLERİ

Logo Tasarımı

Afiş Tasarımı

Kartvizit Tasarımı

Arayüz Tasarımı

Vectörel Tasarım

Hareketli Tasarım

VİDEO BECERİLERİ

Video Düzenleme

İntro

Tanıtım Videosu

Kurgu

Youtube İçerik

Kurumsal Video

PROGRAM BECERİLERİ

Adobe Photoshop

Adobe Illustrator

Adobe Xd

Adobe Premiere Pro

Adobe After Effect

Microsoft Office- Word

Microsoft Office- Power Point

Microsoft Office- Exel

Cinema 4D

SketchUp

KİŞİ REFERANSLARI

Yunus Emre BekmezFounder / BGG Yapım

Fatih Bey ile yapılan video prodüksiyon işlerinden gayet memnun kaldık. Alanında başarılı kreatif fikirlere sahip ve bunu işine yansıtabilen bir insan. Profesyonel yaklaşımları ile işlerimizi rahatlıkla teslim edebiliyoruz.

Yusuf BekmezCEO / Melontour

Fatih beyi Yunus Bekmez vasıtasıyla tanıdım, hem video animasyon, hem şirket logomuzu ekibiyle tasarladılar. Kurgu,color grading, ses miksajı ve motion graphics vb. Yaptırdığım işlerden çok memnun kaldım hem samimi olmaları hemde tarafıma dönüşleri hızlı bir şekilde oldu. Normalde bu tarz işlerde revizyon çok olur ancak profesyonel hazırlandığı için revizeye çok ihtiyaç kalmadı.Fatih Gümüş ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.